Pomoc Drogowa Trójmiasto 24h

Pomoc drogowa Trójmiasto
Miałeś wypadek na terenie Trójmiasta, okolicznych miejscowości lub autostrady A1? Twoje auto uległo awarii, która uniemożliwia dalsze podróżowanie? Nasza całodobowa pomoc drogowa jest do twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Pomoc Drogowa Autostrada A1

Jeśli obecnie znajdujesz się na autostradzie A1 i potrzebujesz pomocy możesz skorzystać z naszych usług. Jesteśmy w Trójmieście i bez problemu, szybko dojedziemy na autostradę A1 oraz na boczne drogi dojazdowe. Posiadamy nowoczesny sprzęt przystosowany do pracy w trudnych warunkach na drodze. Naszym atutem jest szybkość reakcji oraz indywidualne podejście Klienta, ponieważ wiemy że czas i emocje grają w takich sytuacjach największą rolę. Nie wszyscy mają w swojej ofercie OC rozszerzenie o dodatkowe usługi Assistance. W takim przypadku pozostaje odpłatna usługa pomocy drogowej.

Koszt pomocy drogowej Trójmiasto

Naszym klientom oferujemy bardzo korzystne ceny. Ciągle monitorujemy rynek i staramy się zapewnić najniższy cennik pomocy drogowej w Trójmieście. Jeśli do nas zadzwonisz oszacujemy koszt pomocy na podstawie Twojego opisu.

Inne usługi pomocy drogowej w Trójmieście

Autopomoc to nie tylko holowanie auta. Na miejscu zdarzenia staramy się pomóc naszym klientom załatwić formalności związane ze stłuczką, aby nie musieli martwić całą zaistniałą sytuacją. Większość z podróżnych chciałaby dalej kontynuować swoją podróż, dlatego zapewniamy możliwość wypożyczenia auta zastępczego z oc sprawcy zdarzenia lub odpłatnie. Pomoc drogowa to też nie tylko stłuczki i wypadki. Możesz potrzebować zupełnie innej pomocy np:

  • wyciągnięcie auta z rowu, zaspy oraz błota
  • drobne naprawy na miejscu zdarzenia jak wymiana żarówki czy wymiana przebitej opony
  • uruchomienie niesprawnego akumulatora, który uniemożliwia odpalenie samochodu
  • dowóz paliwa w dowolne miejsce na drodze
  • awaryjne otwieranie drzwi

Kompleksowa Autopomoc

Nasza działalność oparta jest na pełnym profesjonalizmie, dlatego chcemy zapewnić kompleksową pomoc na miejscu zdarzenia. Jeśli samodzielne kontynuowanie jazdy nie będzie możliwe  zapewnimy autoholowanie do warsztatu lub na nasz parkin strzeżony.
Korzystając z naszych usług pomocy drogowej w Trójmieście możesz liczyć na przyjęcie w naszym warsztacie samochodowym bez kolejki. Niezbędne naprawy Twojego samochodu zostaną wykonane bezzwłocznie.


Pomoc Drogowa Trójmiasto 24h
5 (100%) 5 votes