Pomoc Drogowa Rumia, Reda, Wejherowo

Pomoc Drogowa Rumia
Mieszkasz w Rumi, Redzie lub Wejherowie? Przez te niewielkie miasta codziennie przejeżdżają tysiące samochodów. Wszystkie trzy miasta tworzą tzw "Małe Trójmiasto".  Prawie każdy turysta jadąc na oblegany Hel czy do pięknego Władysławowa przejeżdża przez Rumię, Redę oraz Wejherowo. W sezonie letnim ruch jest bardzo duży. W każdej chwili twoje auto może ulec awarii, silnik może się przegrzać podczas stania w korku lub po prostu masz pecha i np złapiesz gumę. Jeśli jesteś w Rumi lub Redzie czy Wejherowie i poszukujesz taniej pomocy drogowej jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7.

Holowanie Rumia - Reda - Wejherowo

Jeśli Twojego auta nie uda się naprawić na miejscu, konieczne jest holowanie. Jako specjaliści w dziedzinie auto pomocy zapewniamy holowanie samochodów osobowych, dostawczych, motocykli w Rumia jak i całym Trójmieście.

Laweta w Rumi, Redzie lub Wejherowie

Z racji dużego natężenia ruchu w okolicy mogło Ci się przydarzyć uczestnictwo w większej stłuczce, po której Twój samochód nie nadaje się do naprawy na drodze ani holowania. Wtedy pozostaje już tylko transport na lawecie do warsztatu naprawczego. Jeśli to nie Ty jesteś sprawcą kolizji korzystając z naszej lawety w Rumi możesz uzyskać auto zastępcze i odholowanie Twojego uszkodzonego auta z OC z sprawcy.


Pomoc Drogowa Rumia, Reda, Wejherowo
5 (100%) 1 vote