Pomoc drogowa Gdynia

Pomoc Drogowa Gdynia
Gdynia to piękne nadmorskie miasto, dlatego każdego dnia jest odwiedzana przez tysiące turystów. Dla mieszkańców Gdyni oznacza to zwiększenie natężenia ruchu na drogach, a co za tym idzie większe prawdopodobieństwo różnych zdarzeń drogowych, jak kolizja czy wypadek.

W takich sytuacjach kiedy Twoje auto zostało unieruchomione zawsze w pierwszej kolejności należy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi i skorzystać z lokalnej kompleksowej pomocy drogowej w Gdyni.

W Gdyni znajduje się wiele firm oferujących auto pomoc, ale warto jest skorzystać z firmy z dużym doświadczeniem, która w bezpieczny sposób zajmie się pojazdem i dopasuje się do dynamicznie zmieniających się warunków na drodze. Czasem zdarza się, że usterka jest prosta do usunięcia i po interwencji pomocy drogowej możesz kontynuować dalszą podróż dalej zwiedzając Gdynię lub jadąc dalej w głąb województwa pomorskiego.

Autoholowanie Gdynia

Jeśli auto ma poważniejszą usterkę i nie jest możliwe szybkie naprawienie na miejscu, należy je odholować do warsztatu w celu naprawy. Jeśli korzystasz z naszych usług autoholowania w przypadku naprawy w warsztacie nie musisz czekać w kolejce. Twoje auto zostanie naprawione bezzwłocznie po odholowaniu z dowolnego miejsca w Gdyni.

Nasza firma wykonując usługę autoholowania wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo Twojego samochodu podczas transportu, bez względu na to czy jest to samochód osobowy, dostawczy, czy sprzęt budowlany. Zatem, jeśli szukasz autoholowania w Gdyni koniecznie skontaktuj się z nami.

Autolaweta Gdynia

Jeśli Twoje auto uległo wypadkowi i jego uszkodzenia uniemożliwiają np wyprostowanie kół należy skorzystać z profesjonalnej autolawety. Przy skręconych lub zablokowanych kołach należy posłużyć się specjalistyczną auto lawetą.

Nasza firma mieści się w Gdyni. Jesteśmy profesjonalistami i nasze usługi pomocy drogowej i transportu na lawecie wykonujemy w rozsądnych cenach dopasowanych do rodzaju i trudności udzielonej pomocy. Po zabraniu Twojego auta lawetą do warsztatu lub na nasz parking strzeżony nie pozostawimy Cię samemu sobie. Jeśli sobie tego życzysz możesz skorzystać z naszych samochodów zastępczych i kontynuować np zwiedzanie Gdyni. Naszymi lawetami transportujemy również auta powypadkowe, czy też kolekcjonerskie zabytkowe perełki motoryzacyjne. Na naszej lawecie zadbamy o bezpieczeństwo Twojego auta. Jeśli korzystasz z profesjonalnej firmy, która posiada nowoczesne autolawety możesz być spokojny o swoje auto. Dojedzie ono bezpiecznie do wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Ile kosztuje laweta w Gdyni?

Koszt autolawety w Gdyni zależy od wielu czynników, dlatego w razie potrzeby skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowej wyceny załadunku i transportu.


Pomoc drogowa Gdynia
5 (100%) 1 vote