Parking strzeżony

Parking strzeżonyJeśli Twoje auto uległo kolizji i nie masz możliwości aby go przetransportować w bezpieczne miejsce – nasza pomoc drogowa dysponuje strzeżonym parkingiem dla rozbitych aut, które oczekują na naprawę lub uległy szkodzie całkowitej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych w obrębie miast, niektórzy nie mogą bezpiecznie przechować uszkodzonego samochodu do czasu jego regeneracji. Odholowane auta zabezpieczamy na dedykowanym do tego parkingu, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego pojazdu.

Parking przeznaczony jest także dla aut zabezpieczonych do celów procesowych przez policje. Czynności dochodzeniowe mogą niekiedy trwać bardzo długo – warto więc zadbać o odpowiednie przechowywanie pojazdu, co pozwoli na szybsze przeprowadzenie oględzin i ekspertyz uszkodzonego auta.

Umożliwiamy rozliczenie usług parkingowych w systemie bezgotówkowym, w ramach likwidacji szkód komunikacyjnych. Na podstawie odpowiednich dokumentów koszty za usługę zostaną skierowane bezpośrednio do ubezpieczyciela w ramach umowy AC/OC.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych jak i fizycznych. Wystawiamy rachunek i fakturę VAT.