Autolaweta Trójmiasto 24h

Laweta TrójmiastoZajmujemy się kompleksowym transportem pojazdów na lawecie na terenie Trójmiasta. Nasze autolawety są do Twoich usług zawsze wtedy, gdy przytrafi Ci się nieoczekiwane zdarzenie na drodze, które uniemożliwi Ci kontynuowanie podróży. Jeśli zachodzi taka konieczność, nasza autolaweta 24h dojedzie nawet w dalsze części regionu w oddaleniu nawet o 50km od Trójmiasta.

Zajmujemy się transportem różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów dostawczych oraz mini koparek. Przewozimy także auta kolekcjonerskie, luksusowe oraz motocykle.

Transport aut po wypadku to dla nas żadne wyzwanie – jesteśmy profesjonalnym zespołem, który zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie również sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje i bliskich Ci osób – dlatego w razie konieczności zapewniamy dodatkowe pojazdy po kolizji drogowej. Posiadamy auta zastępcze dla klientów assistance, a także parking strzeżony, na którym możesz pozostawić uszkodzony samochód.

Transport aut powypadkowych na autolawecie

Transportujemy każde auto powypadkowe, a także samochody niezarejestrowane, niedopuszczone do poruszania się po drodze oraz wraki czy maszyny przeznaczone na złomowanie. Współpracujemy z zaufanymi warsztatami samochodowymi, dlatego w razie potrzeby, możemy przetransportować Twój pojazd do warsztatu – aby trafił w ręce najlepszych specjalistów. Każdy pojazd transportowany na lawecie jest odpowiednio zabezpieczony oraz ubezpieczony.


Autolaweta Trójmiasto 24h
4.3 (85%) 4 votes